KTO?

Jesteśmy tandemem kreatywnym oraz trenerem i konsultantem edukacyjnym w jednym. 

Łączymy świat Edukatorów (Nauczycieli, Rodziców, Korepetytorów, Terapeutów) ze światem wydawniczym, dostarczając wiedzy na temat potrzeb edukacyjnych, nowoczesnych metod nauczania oraz narzędzi i publikacji dostępnych na rynku.

Tworzymy własne edu-koncepty oraz realizujemy pomysły i projekty innych Edukatorów.  

Analizujemy ofertę wydawniczą wspierającą edukację na rynkach w Polsce i za granicą oraz śledzimy najnowsze trendy i zmiany w edukacji. 

Działamy, by zmieniać edukację.

Justyna Kesler
kieruje metodycznie i napędza pomysłami 

Trener języka angielskiego z ponad 12-letnim doświadczeniem. 

Dyrektor metodyczny i założyciel Szkoły Aktywnej Komunikacji w Krakowie.

Twórca metod i narzędzi edukacyjnych, głównie w obszarze języków obcych. 

Pragmatyk, który uwielbia sprawdzać teorię w praktyce,

prowadząc treningi i szkolenia na żywo oraz online. 

Metodyk + dydaktyk = opiekun merytoryczny edukonceptów.

Doradca metodyczny szkół językowych w kraju i za granicą.  

Chłonie wszystko co możliwe na temat nowoczesnych metod uczenia (się) i neuroedukacji. 

Uważa, że uczenie (się) jest przyjemnością, pod warunkiem, że uczymy (się) w sposób naturalny dla mózgu.

Renata Demczuk
kieruje graficznie i napędza pomysłami

CO? 

Tworzymy rozmaite projekty edukacyjne dla wydawnictw, szkół, przedszkoli i innych.  

Projektujemy materiały edukacyjne zgodnie ze standardami nowoczesnej edukacji wg konceptu własnego oraz na zamówienie (wg indywidualnych potrzeb edukacyjnych). 

Przeprowadzamy audyty metodyczne, konsultacje oraz szkolenia z nowoczesnych metod nauczania w placówkach edukacyjnych oraz online. 

Nasze projekty to hybryda nowoczesności i tradycji w postaci wartościowych, wizualnych i uniwersalnych materiałów drukowanych i cyfrowych zachęcających do aktywnego i twórczego rozwoju kompetencji Uczniów z różnych dziedzin i na różnych szczeblach edukacji. 

 

Jesteśmy dla:

-wszystkich zafascynowanych nowoczesną edukacją, szukających wiedzy o uczeniu (się), skutecznych metodach i narzędziach oraz inspiracji i motywacji do realizacji swoich pomysłów,  

-wszystkich edukatorów (nauczycieli, lektorów, korepetytorów, rodziców samouków) szukających wiedzy na temat tego jak (się) uczyć,  

 
Blogujemy i szkolimy = dzielimy się wiedzą, publikacjami, informacjami o konferencjach, warsztatach, na których dowiesz się jak uczyć siebie i innych. Kręcimy edufilmiki i inspirujemy. 
Dbamy o wolny czas nauczycieli – materiały, które tworzymy są uniwersalne i pozwalają tworzyć angażujące lekcje ad hoc wraz z uczniami. 
Współpracujemy z wydawnictwami, które chcą realizować wartościowe projekty edukacyjne, będące wsparciem zarówno dla podstawy programowej każdego szczebla realizowanego w ramach edukacji formalnej, jak również dla edukacji pozaszkolnej.  
Nie tylko tworzymy od podstaw koncepty edukacyjne, ale też recenzujemy pomysły i propozycje wydawnicze, przygotowujemy prototypy i organizujemy ich testy w grupach fokusowych, analizujemy i doskonalimy projekt, aż do uzyskania wersji gotowej do wprowadzenia na rynek. 

 

Masz pomysł na ciekawe materiały edukacyjne? Chcesz zrealizować własny, spersonalizowany koncept edukacyjny dla swojej szkoły i Uczniów? Skontaktuj się z nami.